O nas

Podstawowe potrzeby kupującego węgiel zamykają się w kilku oczekiwaniach: uczciwy sprzedawca, uczciwa waga, suchy opał, a w przypadku ekogroszku - odpowiedni rodzaj surowca węglowego. Dwa pierwsze oczekiwania spełniamy zawsze i w 99 % – oczekiwanie trzecie (niekiedy patrząc na warunki atmosferyczne w łańcuchu dostaw – jest to niemożliwe).

Coraz mniej klientów chce, aby na ich zadbanych posesjach wysypywać węgiel luzem, kurzyć, zanieczyszczać: i opał i  podłoże. Klienci chcą coraz częściej otrzymywać dostawy opału w warunkach nie urągających elementarnej kulturze i estetyce. Uwzględniając te realia - stawiamy na obecność w segmencie skonfekcjonowanego opału wyznaczając nowe, wyższe standardy jakości i handlu.

W oczach klientów chcemy być liczącą się, znaną i cenioną firmą z branży opałowej. Mamy nadzieję, że nasi klienci dostrzegą, że u nas mogą kupić dobrej jakości opał: spełniające deklarowane parametry, dobrze zapakowany i zabezpieczony przed wilgocią.

Liczymy na to, że klienci odfiltrują marketingowy lukier naszej konkurencji i zauważą, że jesteśmy najtańszym dostawcą w branży uwzględniając jakość, standard produktu i obsługę klienta.

Mamy ambicję, aby dzięki znanej, dobrze kojarzonej marce oraz rzeczywistym walorom handlowym być rozpoznawalną firmą w branży.

Drogi Kliencie ! Kup. Spróbuj. Zostań. 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@workowany-opal.pl lub telefonicznie pod numerem +48604918804.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
workowany-opal.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl